FARSKÉ OZNAMY na Dvadsiatu prvú nedeľu v Cezročnom období

Pondelok Sv. Augustína, biskupa a učiteľa Cirkvi Spomienka
Utorok Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa Spomienka
NEDEĽA Dvadsiata druhá nedeľa v Cezročnom období

Po  28. august        6,30    + rodina Cáhová, Huťová a svat Justín (Hlavná 6)

Ut  29. august      18,00    + rodičia Štefan a Ľudmila, sestra Vlasta a Dominik Huťka (Záhumnie 45)

Pi      1. september 18,00    + Barbora Šutáková, rodičia Michal a Mária a starí rodičia (Niva 15)

Ne    3. september   8,00    za farníkov

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého v Medzibrode

So      2. september 10,00     Prosba o odpustenie za všetky urážky a rúhanie voči Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Št      31. august   18,00     za všetkých dobrodincov, ktorí pomáhali pri stavbe chrámu v Hiadli (č.206)

Ne    3. september   9,30    + rodičia Július a Libuša, starí rodičia a Milan a Emília (č. 170)

St   30. august      18,00    + Viera a Miroslav Kulfasoví a ich rodina

Ne    3. september 11,00    Prosba  za zdravie a Božiu pomoc pre Helenu Máriu

• spoveď k 1. piatku: MB. – Po, polhodinu pred sv. omšou, v Ut hodinu pred sv. omšou, v Pi. od 16,30 do 17,45 hod.; Ľ. – St. o 17,00 do 17,45 hod.; H.– Št. od 16,00 do 17,45 hod.
  • Zaopatrovanie chorých: – Ľ. o 8,00 hod.; Strel.– St o  9,00 hod.; Ľ. –  St. o 10,00 hod.; MB –  Št. o 8,00 hod.; H– Št. o  14,00 hod.
  • V sobotu 2.9. 2023 budeme v našej farnosti v kaplnke sv. Jána Nepomuckého v Medzibrode sláviť štvrtú sv. omšu z piatich sv. omší v rámci pobožnosti piatich fatimských sobôt. Program bude nasledovný: Spovedať budem v kaplnke od 8,30 do 9,00 hod.. O 9,00 hod. začne fatimský program vedený kňazom, spojený s modlitbou sv. ruženca, mariánskymi litániami a zasväcujúcou modlitbou k Panne Márii. Po skončení bude nasledovať sv. omša. Všetkých Vás týmto povzbudzujem a pozývam príďte si vykonať pobožnosť piatich prvých sobôt. Panna Mária vo Fatime dala prísľub, že ten kto v tento deň prijme sv. spoveď, sv. prijímanie, pomodlí sa 5 desiatkov sv. ruženca a vykoná si 15 min. rozjímanie nad tajomstvami posvätného ruženca s úmyslom odčiniť tak urážky a rúhania voči Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie, Matka Božia bude pri nich stáť v hodine smrti so všetkými milosťami, ktoré potrebujú ku spáse.